WROTA POWIATU PLESZEWSKIEGO - Oficjalny serwis ziemi pleszewskiej
Powrót do strony głównejDodaj do ulubionychUstaw jako startowąSerwis VideoPowiat na FacebookDrukuj tą stronęKontaktKliknij aby powrócić do stylu domyślnegoKliknij aby włączyć styl strony dla osób niedowidzących

Rusza II Powiatowy Turniej LEAGUE OF LEGENDS

W związku z ogromnym zainteresowaniem młodzieży e-Sportem i sukcesem ubiegłorocznego I Powiatowego Turnieju Gimnazjów LEAGUE OF LEGENDS o Puchar Starosty Pleszewskiego, w tym roku odbędzie się kolejna, druga edycja naszego Turnieju.

Organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Pleszewie.

II Powiatowy Turniej LEAGUE OF LEGENDS odbędzie się w Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Pleszewie. Planowane są dwa etapy rywalizacji: 

• ELIMINACJE w dn. 8-9 lutego 2017r.

• FINAŁY w dn. 21 marca 2017r. z okazji „Pierwszego Dnia Wiosny”.

UWAGA! Zgłoszenie drużyn (maksymalnie dwóch z jednej szkoły) należy dokonać do 27 stycznia 2017r. na adres email: promocja@powiatpleszewski.pl  

          
REGULAMIN TURNIEJU wraz z formularzem ZGŁOSZENIA DRUŻYN


Finał Turnieju odbędzie się z udziałem publiczności, która na ekranie ściennym w auli liceum będzie mogła śledzić cały przebieg gier, a na telebimie transmisję z sąsiedniej sali komputerowej.

Tego samego dnia tj. 21 marca 2017 r. w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Pleszewskiego organizowane będą tzw. „Drzwi otwarte” dla gimnazjalistów, rodziców i nauczycieli. Będzie można zwiedzić i zapoznać się z ofertą edukacyjną Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica, Zespołu Szkół Usługowo - Gospodarczych, Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie oraz Zespole Szkół Przyrodniczo - Politechnicznych CKU w Marszewie.

Zachęcamy uczniów gimnazjów do udziału w turnieju LEAGUE OF LEGENDS oraz do odwiedzenia pleszewskich szkół zawodowych, liceów i techników.

Tomasz Wojtala
Rzecznik Prasowy