WROTA POWIATU PLESZEWSKIEGO - Oficjalny serwis ziemi pleszewskiej
Powrót do strony głównejDodaj do ulubionychUstaw jako startowąSerwis VideoPowiat na FacebookDrukuj tą stronęKontaktKliknij aby powrócić do stylu domyślnegoKliknij aby włączyć styl strony dla osób niedowidzących

Zapobiegajmy pożarom! Strażacki konkurs plastyczny

   

Nadesłane przez autorów obrazki i rysunki oceniła komisja konkursowa w składzie:
• Przewodnicząca Renata Reszel - nauczyciel wychowania plastycznego, radna Rady Powiatu w Pleszewie,
• Zbigniew Serbiak - Prezes Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Pleszewie,
• Piotr Jaroszewski - przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w  Pleszewie,
• Krzysztof Zawada - Kierownik Biura Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Starostwa Powiatowego w Pleszewie,
• Barbara Jaworska - Inspektor z Biura Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Starostwa Powiatowego w Pleszewie.   

 
Wyniki konkursu „Zapobiegajmy pożarom”    

 

I kategoria - przedszkola

   

1. Agata Kubiak - Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka w Pleszewie,
2. Aleks Kołaski - Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka w Pleszewie,
3. Ksawery Obecny - Zespół Szkół w Czerminie,
4. Wiktoria Kasprzyk - Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kuźni,
5. Mateusz Witkowski - Zespół Szkół w Białobłotach.

   

II kategoria - szkoła podstawowa klasy I - III

       

1. Angelika Markowska - Zespół Szkół w Białobłotach,
2. Szymon Peszke - Zespół Szkół w Białobłotach,
3. Adam Duszka - Zespół Szkół w Białobłotach,
4. Wiktoria Fibich - Szkoła Podstawowa w Żegocinie,
5. Martyna Pawlaczyk - Szkoła Podstawowa w Kucharkach.  

  

III kategoria - szkoła podstawowa klasy IV - VI

1. Julia Sójka - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Tursku,
2. Monika Depczyńska - Zespół Szkół w Białobłotach,
3. Ewa Kołecka - Zespół Szkół w Białobłotach,
4. Aleksander Kieroński - Zespół Szkół Publicznych w Czerminie,
5. Michał Świątek - Zespół Szkół Publicznych  Nr 2 w Pleszewie.      
 

IV kategoria -  gimnazjum

1. Milena Owczaryszek - Gimnazjum im. Stanisława Mikołajczyka w Dobrzycy,
2. Monika Kaźmierczak - Gimnazjum im. Stanisława Mikołajczyka w Dobrzycy,
3. Kacper Krzyżosiak - Gimnazjum im. Stanisława Mikołajczyka w Dobrzycy,
4. Katarzyna Czajka - Gimnazjum im. Stanisława Mikołajczyka w Dobrzycy,
5. Klaudia Sądkiewicz - Dom Kultury w Pleszewie.

 

V kategoria - szkoły ponadgimnazjalne

 1. Michalina Włodarczyk - Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Pleszewie.
         
 

VI kategoria - dorośli

     

1. Monika Stańczyk  - Chocz, Gmina Chocz
2. Katarzyna Mikołajewska - Wieczyn, Gmina Czermin.      

 

Tomasz Wojtala
Rzecznik Prasowy