WROTA POWIATU PLESZEWSKIEGO - Oficjalny serwis ziemi pleszewskiej
Powrót do strony głównejDodaj do ulubionychUstaw jako startowąSerwis VideoPowiat na FacebookDrukuj tą stronęKontaktKliknij aby powrócić do stylu domyślnegoKliknij aby włączyć styl strony dla osób niedowidzących

XIII Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej - Pleszew i Krotoszyn

Etap powiatowy XIII Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej odbędzie się 13 marca 2017 r. godz. 10:00 w Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Pleszewie.

Olimpiadzie patronują Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów i  Marszałek Województwa Wielkopolskiego, a swoje wparcie zaoferował Rzecznik Finansowy.

Istotną zmianą w bieżącym roku jest to, że konkurs w Pleszewie jest organizowany wspólnie z debiutującym Powiatem Krotoszyńskim. Jego przeprowadzeniem zajmą się Powiatowi Rzecznicy Konsumentów Małgorzata Nadera z Pleszewa i Mikołaj Lechman z Krotoszyna. Dzięki temu we wspólnym etapie powiatowym wystartują uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu pleszewskiego i krotoszyńskiego.

Sześciu laureatów konkursu powiatowego pojedzie na etap wojewódzki, który odbędzie się 5 kwietnia br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Tomasz Wojtala
Rzecznik Prasowy