WROTA POWIATU PLESZEWSKIEGO - Oficjalny serwis ziemi pleszewskiej
Powrót do strony głównejDodaj do ulubionychUstaw jako startowąSerwis VideoPowiat na FacebookDrukuj tą stronęKontaktKliknij aby powrócić do stylu domyślnegoKliknij aby włączyć styl strony dla osób niedowidzących
Publikacja z: 2017-06-22 12:44:57

W Starostwie Powiatowym w Pleszewie odbyło się uroczyste podpisanie umów między Samorządem Województwa Wielkopolskiego a gminami Czermin, Dobrzyca i Gizałki o przyznaniu dotacji z PROW 2014-2020 na poprawę infrastruktury wodno-ściekowej. W obecności Starosty Pleszewskiego Macieja Wasielewskiego i radnego wojewódzkiego Mikołaja Grzyba umowy podpisali: Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski, a w imieniu Beneficjentów Burmistrz Dobrzycy Jarosław Pietrzak, Wójt Czermina Sławomir Spychaj oraz Wójt Gizałek Roberta Łoza.

Publikacja z: 2017-06-19 14:27:47

19 czerwca 2017r.

Starosta Pleszewski Maciej Wasielewski wziął udział w Jubileuszu 40-lecia Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP oddział w Ostrowie Wlkp. i jubileuszowej konferencji naukowej na temat „Koleje dużych prędkości kluczem rozwoju gospodarki”.

17 czerwca 2017r. 

Na Jubileuszu 70-lecia Koła Łowieckiego „SZARAK” w Kotlinie Starostę Pleszewskiego reprezentował naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Pleszewie Piotr Fabisz.

Publikacja z: 2017-06-14 07:45:35

12 czerwca 2017r.

W Starostwie Powiatowym w Pleszewie odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy pod przewodnictwem Tadeusza Raka. W naradzie uczestniczył Starosta Pleszewski Maciej Wasielewski, delegaci gmin, organizacji pracodawców i związków zawodowych.

Publikacja z: 2017-06-12 12:34:47

11 czerwca 2017r.
Marszewskie Dni Pola, Letnie Targi Rolno - Ogrodnicze „AGROMARSZ” i XXIX Regionalna Wystawa Koni Hodowlanych w Marszewie koło Pleszewa. Samorząd powiatowy na oficjalnym otwarciu targów reprezentował Piotr Fabisz - naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Pleszewie.

10 czerwca 2017 r.
Drużyna „POWIAT PLESZEWSKI Team” na czele z kapitanem - przewodniczącym Rady Powiatu w Pleszewie Mirosławem Kuberką - startowała w Olimpiadzie Sportowej PPL.

Publikacja z: 2017-06-08 11:29:32

8 czerwca 2017r.

Starosta Pleszewski Maciej Wasielewski uczestniczył w oficjalnym otwarciu  światłowodowej sieci internetowej operatora INEA oraz punktu Hot Spot Wi-Fi w Zespole Szkół  Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie.

7 czerwca 2017r.
      
Zespół Placówek Specjalnych i Pleszewskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem w przyszłość” zorganizowały Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Domu Pomocy Społecznej w Pleszewie. Z  ramienia powiatu w wydarzeniu uczestniczył naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego Sławomir Sobczyk.

6 czerwca 2017r.

Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann podpisał umowę na modernizację drogi Kuchary - Kucharki w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej. Ze strony beneficjenta - Powiatu Pleszewskiego - umowę podpisali: Starosta Pleszewski Maciej Wasielewski, Członek Zarządu Powiatu Michał Kaczmarek przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Mariusza Gramali. Na podpisaniu umowy w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu obecna była także dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Pleszewie Halina Meller.

Informacja: 1 do 5 z ogólnej liczby 939 wpisów